background

Bayanlar Kıyafet Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bayanların en zayıf noktası olan durumlardan biri tabi ki de modaya düşkünlükleri. Hepimiz güzel,kaliteli ve uyumluyu giyinmeye özen gösteriyoruz. Kıyafetlerinizi uzun süre kullanabilmek için özen göstermelisiniz. Bayanlar daha güzel,çekici ve zarif görünmek için çeşitli hilelere başvurabiliyor.

Tekstil firmalarının da sağladığı olanaklarla dikkatli giyinme birleşince ortaya mükemmel sonuçlar çıkabiliyor. Güzel giyineyim, kusurlarımı örteyim derken komik durumlara sakın düşmeyin. Mantıklı seçimler yaparsanız eğer kusurlarınızdan eser dahi kalmaz.

İşte tüyolar;

  • Küçük göğüslü iseniz tabiki de slikonlu sütyenler kullanılmalı fakat büyük ise toparlayıcılı sütyenler kullanılmalıdır.
  • Bacaklarınız kalın ise toparlayıcı çoraplar giyinilmelidir.  Göbeğiniz ve karnınızın olması da sorun değil. Bele kadar yüksek çamaşır külotlar sert ve toplayıcı özelliğiyle fazlalıkları kapatıyor.
  • Kilolular koyu pastel renk giymeli. Göğsünüz büyükse, bu bölgede göz alacak işlemeli, pırıltılı şeyler olmamalı.
  • Kiloluysanız kıyafetin çizgileri boyuna olmalı. Boyunuz kısaysa yine dikey çizgili kıyafetleri tercih edin.
  • Boynunuz kısaysa, boyundan bağlı kıyafetlerden uzak durun. Bunlara dikkat ederseniz eğer şık bir görünüme sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.
Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.