background

Bayanlar İçin Ceket Modelleri

2015 yılında bayan ceket modelleri çok tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarının gelmesi ile birlikte herkes mont veya kaban yerine ceket tarzı parçalar tercih etmektedir. Anlayacağınız üzere 2015 yılında ceketler büyük bir revaçta olacak.Bizde sizler için ceket modelleri nasıl kombine edilmesi gerektiğini anlatacağız.

Öncelikle gece dışarı çıkacaksanız üzerinize bir ceket almanızı öneriyoruz. Tabi ki seçeceğiniz ceketin türü kombininizin spor veya şık olacağına göre değişmektedir. Eğer daha çok kalem etek, peplum bluz gibi şık şeyleri tercih ediyorsanız üzerinize klasik kesim bir ceket almanızı öneriyoruz. Dikkat çekmeyi seviyorsanız ve kendinizi özgür hissetmek istiyorsanız deri ceket modellerini denediniz mi? Örneğin bir gece kulübüne gittiğinizi farz edelim. Üzerinize düz bir elbise giyip, deri ceket ile kombin yapabilirsiniz. Eminiz ki tüm bakışlar sizin üzerinizde olacaktır.

Ceketleri elbiseyle giyebileceğiniz gibi tek parçada tercih edebilirsiniz. Sadece ceket giyip altına bir kot pantolon veya tayt tercih edebilirsiniz. Kısacası ceket günümüzün en trend parçalarından bir tanesidir. Hangi vücut tipine sahip olursanız olun, hangi tarza sahip olursanız olun hiç farketmiyor. Sizde ceketleri günlük hayatınızda kullanmak istiyorsanız pelerin ceket modellerinden, şal yakalı ceket modellerinden, klasik kesim ceketlerden, deri ceket modellerinden ve  kolej ceketlerinden faydalanabilirsiniz.

2015 yılında aldığımız bilgilere göre ceketler 2015 yılında çok reveçta olduğu için sürekli bir indirimde olacakır. Zaten görüldüğü üzere bir çok modacının 2015 kreasyonunda ceket modelleri yer almaktadır.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.