background

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinliğiyle zarafet timsali olarak hafızalarda yer etmeyi düşleyenler için Fransız model gelinlikler tam da bu amaca uygun modellerdir. Fransız modası ve giyim tarzı her zaman daha zarif ve akılda kalıcıdır. Gelinliklerde de Fransız giyim tarzının etkisi görülmüştür. Fransız gipürlü uzun kollu gelinlikler, Fransız dantelli gelinlikler, Fransız gipürlü sırtı açık gelinlik ve daha birçok modele yansımış bir Fransız modası vardır.

2016 yılı gelinlik modasında Fransız model gelinlikler oldukça geniş yer kaplamaktadır. Özellikle Fransız dantelleriyle süslenmiş olan bu modeller sade, zarif ve bir o kadar çekici olmasıyla dikkat çekiyor. Fransız dantelleri; saf ipekten oluşan gipürleri, nadir olarak boncuk işlemleri, detaylı oluşlarıyla dikkat çekiyor. Fransız model gelinliklerde, Fransız dantelinin uygulanmasıyla tam anlamıyla zarif ve klas bir gelinlik ortaya çıkacaktır.

Fransız model gelinlikler fiyat konusunda ortalamanın üstündedir. İstenilen gelinlik modelinin belirlenip özel dikilmesini karar verildiyse, her yerde bulunabilen Fransız gipür ve dantelleriyle istenilen şekilde detaylandırmak da mümkündür.

Fransız gelinliğin tercihi durumunda, zaten dantelleriyle çok önce olan bir gelinlik modeli olacağı için saçların topuz yapılması önerilir. Saçların salınması çok karmaşık bir görüntü ortaya koyacaktır. Fransız modellerde duvağın çok fazla kullanılmaması nedeniyle küçük bir taç ya da yine bir gipür parçasıyla saça süsleme yapmak daha ideal olacaktır. Çiçek seçiminde oldukça bir model tercih edilmelidir hatta gerçek bir çiçek Fransız modeli tam olarak ortaya çıkaracaktır.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
1
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.