background

Trençkot Nasıl Kombinlenir?

Trençkot, ilkbahar mevsiminde bayanların en büyük kurtarıcısıdır. İlkbahar aylarında aniden sıcak olur ve hiç beklemediğiniz bir anda  hava kendiliğinden soğumaya başlar. Bu yüzden kıyafet konusunda kalın mı ince mi giyineceğimiz konusunda tereddüt yaşarız.

Trençkot ile fazla çaba sarf etmeden çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. İsterseniz klasik bir görünümle isterseniz de spor bir görünümle trençkotu kombine edebilirsiniz.

Trençkot giyerken altına breton bluz giyebilirsiniz. Breton bluzu bilmeyen bayanlarımız olabilir. Breton bluz, siyah ve beyaz yatay çizgilerden oluşan bir bluz çeşitidir. Genellikle modacılar kilolu bayanların breton bluz giymesini tavsiye etmiyorlar. Çünkü yatay çizgiler bir bayanı kilolu gösterir. Ama şunu belirtmek isteriz ki breton bluzun, trençkot ile uyumu harika!

trenckot-nasil-giyilir 1

Diğer bir seçeneğimiz ise desenli trençkotlardır. Günümüzde trençkotlar tek renk olmalıdır diye bir ön yargı vardır. Fakat 2014 modasında bu ön yargılar kırılıyor ve şimdi bütün vitrinlerde desenli trençkotları görebilirsiniz.

trenckot-nasil-giyilir 2

Üstelik trençkotları günlük yaşantınızda da kombinleyebilirsiniz. Mesela alışveriş yapmaya gidiyorsunuz. Kot pantolon ve t-shirt giyip üzerinize trençkotu alabilirsiniz. Böylece basit görünümünüze şık bir hava katabilirsiniz.

trenckot-nasil-giyilir 3

Şık bir görünüm istiyorsanız trençkotunuzun içerisine kısa bir elbise giymeyi deneyin. Böylece trençkotunuz elbiseymiş gibi görünüp size çok güzel bir hava katacaktır. Topuklu ayakkabıları altına giydikten sonra sizden havalısı yok!

trenckot-nasil-giyilir 4

Sizde isteseniz yukarıda anlattığımız gibi kombin yapabilirsiniz  isterseniz de trençkotu omuzlarınıza alabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz birbirinden şık trençkot kombinleri…

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.