background

Titanfall Oyun İnceleme

Titanfall oyunu son günlerin beklenen FPS oyunlarından birisi olarak çıkışıyla birlikte tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Oyun içerik ve grafikleri itibariyle tam bir bilim kurgu oyunu havasında. Grafikleri itibariyle kendine hayran bırakıcı bir şekilde tasarlanmış olan Titanfall’ın senaryo yönünden eksikleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Oyunun yapımcısı olan Respawn Entertainment, Call Of Duty yapımcılarından ayrılmış olan bir ekip ve FPS türünün çizgisini yeniden belirleyeceğiz sloganıyla hareket ettikleri gayet açık.

Xbox’a özel olarak tasarlanan oyun pc sisteminde de aynı verim ve performansı verecek şekilde çalışabiliyor. Oyunun en ilgi çeken yanı ise grafiklerin ve karakterlerin yani oyun içeriği hızının çok iyi olması. Böylece aksiyon yüklü ve heyecan dolu bir oyunla karşı karşıya kalıyorsunuz. Haritaların ufak olması ve çatışmaların sürekli devam etmesi oyunun kesintisiz ilerlemesini sağlıyor titanlarınıza her adımda başka bir özellik ekleyebilme şansınız da var. Daha ne ister aksiyon tutkunları?

Titanfall2.jpg

Senaryo modu barındırmaması itibariyle bu kadar aksiyon dolu ve sürükleyici bir oyun olduğu söylenebilir. Oyunda kesilmeler yok multiplayer mod ile savaşıyor ve oyunda ilerliyorsunuz. Call Of Duty yapımcılarının oyunun yapımını üstlenmesi de yine iki oyun arasındaki benzerliklerden biri olan oyuna geçiş hazırlığı bölümünü yapılandırmalarına olanak tanımış.

Önce kısa bir deneme bölümü daha sonra da asıl haritalara geçiş bölümüne başlıyorsunuz. Oyunda 5 tane farklı mod ve bu modların da kendi içerisinde farklı özellikleri bulunuyor. Multiplayer modda mücadele ederken 6 vs 6 yani 12 kişilik bir Titan Savaşının ortasında buluyorsunuz kendiniz.  Last Titan Standing modu ise en dikkat çeken modlardan birisi bu modda takım bulunmuyor karşınıza çıkan her şeyi yok edip kazanan olmak sizin elinizde.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.