background

Prenses Model Gelinlik

2016 yılı yaz düğünleri mevsimiz açıldı. Bu yıl ki modeller vitrinlerde yerini aldı. Büyük gün gelip çatınca her gelinin tatlı telaşı gelinliğin nasıl olacağı. 2016 yılı gelinlik modellerine baktığımızda daha sade, boncuk ve işlemelerin daha az olduğunu görüyoruz. Nasıl bir gelinlik giyeceğine karar veremeyen gelin adaylarının en büyük tercihi yine prenses modeli gelinlikten yanan oluyor. Prenses model gelinlik yıllardır gündemden düşmemeyi başaran, daima tercih edilen nadir hatta en başta gelen modellerden birisi. Peki, 2016 yılı prenses gelinlik modelleri nasıl ve ne şekilde kombinlenmeli?

Öncelikli olarak prenses model gelinlik tercih edecekseniz kilonuzu problem yapmanıza gerek yok. Prenses gelinlik modelleri bütün vücutlara uyum sağlamaktadır. Ancak gelinlik seçilirken vücudu saran bir model tercih edilmelidir. Bu modelde salaş bir görüntü hiç hoş olmamaktadır.

Gelinliğe karar verildikten sonra aksesuar kombinine sıra gelmektedir. Prenses modelde duvak seçimi yapılırken, gelinlik fazlasıyla göz önünde olduğu için çok uzun bir duvak seçimi yapmaya gerek yoktur. Sade tül ile kabarık bir duvak tercih edilebilir. Ayakkabı seçiminde düğünün yapıldığı mevsimde göz önünde bulundurularak seçim yapılabilir. Bir yaz düğünü olacaksa bilekten bağlamalı sade bir ayakkabı en iyi tamamlayıcı olacaktır. Kış düğünleri için yine sadece bir topukluyla kombin edilebilir. Aşırı taş işlemeli topuklular prenses model gelinlikte çok hoş durmayacaktır. Çanta tercihinde küçük boyutlarda gündelik hayatta kullandığınız çanta modellerinde bir çanta seçimi yapabilirsiniz. Son olarak bu gelinliği giymeye karar verdiyseniz mutlaka sade ve rahatsız etmeyen bir makyaj seçimi yapmalısınız.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.