background

Deri Etek Nasıl Kombinlenir?

Deri etek ile normal etek arasında büyük bir fark vardır. Deri eteği herkes taşıyamaz. Bu yüzden vücut proporsiyonunuz birbiri ile orantılı olmalıdır. Özellikle şıklığı seven bayanların çoğu deri kalem etek kullanmaktadır. Sizde sevdiğiniz bir gömlekle, deri kalem eteği kombinleyerek istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Deri eteğin en sevilen tarafı ise her ortama uymasıdır. Bir deri etekle ister iş görüşmesine gidin isterseniz de bir gece kulübüne. Bulunduğunuz ortamda sırıtmayacağınıza garanti verebiliriz.

Deri eteklerin altına şüphesiz topuklu ayakkabı çok yakışmaktadır. Fakat bir değişiklik yapıp bootie giyebilirsiniz. Bootie, ayak bileğine kadar gelen  topuklu botlara verilen addır. Son zamanlarda kullanılan en trend parçalardan biri. Kısa deri eteğin altına bootie giyerek harika bir görünüm elde etmiş olabilirsiniz.

Üstelik deri etek denilince aklımıza sadece siyah renk gelmesin. Mesela örnek vermek gerekirse bordo ve saks mavisi gibi renklerde kullanılabilir. Deri etekler, genellikle gömlekle kombinlenir. Gömleğinizin rengi beyaz, pudra, mavi vb. rahatlatıcı renkler olabilir. Ayrıca deri etekleri üzerinize bir ceket ve ya hırka almak şartıyla atletle de kombinleyebilirsiniz. Eğer gömlek giyecekseniz eteğinizin ya mini etek ya da kalem etek olmasına özen gösterin. Çünkü mini etek ve kalem etekle yapılan kombinler oldukça güzel olmaktadır.

Özellikle sezon sonunda deri eteklerin fiyatı oldukça düşmektedir. Kış mevsimi geldi diye deri eteklerin fiyatı oldukça pahalandı. Belirtmek isteriz ki modacılar deriyi her sezon kullanmaktadır. Bu yüzden sizde dolabınızdan deri eteği eksik etmeyin.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.