background

Samsung Galaxy Note Pro İnceleme

Samsung 2013 yılında hazırladığı ancak tanıtımını ve özelliklerini paylaşmadığı cihazları yavaş yavaş piyasaya duyurmaya devam ediyor. Galaxy Note Pro için özellikler yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Samsung, akıllı telefon ve tablet piyasasının başında oturdu diyebiliriz. Galaxy S4 telefon modeli ve Galaxy Note serisi ile oldukça başarılı satışlar gerçekleştirmişti. Samsung’dan bu yıl ki beklentiler oldukça yüksek, kullanıcılar özellikle Samsung’un yeni telefonu olan Samsung Galaxy S5 tanıtımının ne zaman gerçekleşeceği, hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmeyi merakla bekliyorlar.

Galaxy Note Pro özellikleri ise 2014’ün ilk çeyreğinde paylaşıldı. Günümüzün en çok kullanılan mobil işlemcisi Snapdragon 800 2.26 Ghz hıza sahip işlemci cihaza güç verecek, işlemci 4 çekirdekli olarak sisteme giydirilmiş durumda. 12.2 inç ekrana sahip olacağı zaten bilinmekte olan bir bilgiydi, ekran çözünürlüğü tam olarak 2560 x 1600 piksel olacak. Note Pro’da 2 adet kamera bulunuyor. Arka kamera 8, ön kamera ise standart olarak 2.1 MP olarak belirlenmiş durumda.

Diğer Özelliklerinden Bahsedecek olursak:

  • İşlemci: Snapdragon 800 4 Çekirdekli 2.26 Ghz Gücünde.
  • Arka Kamera: 8MP
  • Ön Kamera: 2.1MP
  • Android Sürümü: Android KitKat 4.4.2
  • Ram: 3GB
  • Ekran:12.2 inç 2560 x 1600 çözünürlükte.

Bluetoot: 4.0, Wifi, NFC Özellikleri bilinmekte, bunun dışında yayınlanmamış birkaç sürpriz özellikte bulunabilir. Cihaz hangi etkinlikte ne zaman tanıtılır bilinmemekte, dolayısıyla fiyat aralığı ve Türkiye’ye ne zaman gireceği de sır konusu, takipte kalarak diğer haberlere ulaşabilirsiniz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın