background

Trafik Racer İnceleme

Android oyunlar arasında tasarlanışından bu yana oldukça gelişmiş grafiklere ve içeriğe sahip olmasıyla tanınan oyunlardan birisinden bahsedeceğiz. Bu oyunumuz Trafik Racer, hiç kuşkusuz oyunun 3D grafikleri ve gerçekçi senaryosu ile büyük ilgi toplaması dikkat çekiyor. Oyunun senaryo açısından günlük hayata yakın bir şekilde tasarlanması yani aracınızla birlikte makaslar atmanız ve yapmak istediğiniz akrobasiye yakın hareketleri yapmanız bu oyunu daha gerçekçi kılıyor.

trafic-racer

Oyunun amacına bakacak olursak yeni araçlar alabilmek için oyun sırasında olabildiğince yüksek hızla giderek araçlara çok yakın mesafede seyredip makaslar atmak. Böylece kazandığınız paralar ile diğer araçları satın alabiliyor veya aracınızı daha da geliştirebiliyorsunuz. Oyunda toplamda 21 tane araç bulunuyor. Oyunun mekânlarına bakacak olursak bu yönden de oldukça zengin; Karlı yol, çöl, şehir dışı ve şehirde gece gibi mekânları ile dikkat çekiyor.

Aynı zamanda oyunu gerçekçi kılmak için çelik jant ve boya tasarımları da geliştirilmiş. Türkçe dil desteği bulunan oyunu dilerseniz hareket sensörü dilerseniz arabanın üzerinde parmağınızı tutarak ilerletebiliyorsunuz. Hızlanmak için elinizi sağ tarafta yavaşlamak için ise sol tarafta tutmanız gerekiyor. Oyunda para kazandıracak ve rekor kırmanızı sağlayacak ayrıntılar ise 100 km/h ile giderken araçlara yakın seyrederek bu şekilde makaslar attığınızda daha çok para kazanma şansınız olur.  Böylece çift yön modunda ters şeritte ilerleyerek attığınız makaslar size en çok parayı kazandırabilecek aynı zamanda aksiyonu en yüksek modlardan birisidir.

trafic-racer-4

Oyunda 4 tane mod bulunuyor. Bu modlar; sonsuz, çift yön, zamana karşı ve serbest sürüş genellikle serbest sürüş ve çift yön modları rekorlarını ilerletmek isteyenler için daha uygun modlar arasında yer alıyor. Oyundaki yeniliklere göz attığımızda ise göze çarpan yeniliklerin başında korno, gece sürüşündeki para artışı ve 2 yeni araç geliyor.

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skgames.trafficracer” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android için Trafik Racer İndirin[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/tr/app/traffic-racer/id547101139″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS için Trafik Racer İndirin[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.