background

Asphalt 8: Airborne Oyun İncelemesi

Asphalt serisinin son oyunu olan Asphalt 8 sloganıyla gerçekliğini kanıtlıyor. Tozu dumana katabileceğiniz bir oyun tasarlayan Gameloft yarış oyunlarındaki kalitesini yine göstermiş. Asphalt oyunu grafikleri ile en iyi yarış oyunlarından birisi olarak bilinmekte ve milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bir oyun olarak bilinmektedir. Oyunun hitap ettiği kitle artış gösterse de gameloft prensiplerinden ödün vermeden her seride oyunu daha da geliştiriyor ve googleplay üzerinden ücretsiz sunmaya devam ediyor.

Oyunda 47 birbirinden hızlı araç bulunuyor ve dikkat çeken şey ise bu araçlardan %80’inin yeni araçlardan oluşması. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi en yeni ve lisanlı modelleri bulunan araçların ses deneyimleri ise kusursuz bir çizgide seyrediyor. Araçlarla yarışırken kendinizi oyunun içinde hissetmenizi sağlayabilecek şekilde motor sesleri ve efektler kullanılmış.

Asphalt serisine heyecan katan bir diğer yeniliklerin başında ise uçuş modu yer alıyor. Bu mod oyunun dışında farklı bir mod değil fakat oyunda sizi başka bir dünyaya götürdüğü için böyle algılanabilir. Araçla rampalara giriş hızınıza bağlı olarak araç oldukça yükseğe çıkabiliyor yani uçuş yapıyor. 360 derecelik açılarla atlayışlar yapabiliyorsunuz. Yarışırken manevralar yapıp havada akrobasi hareketleri yapabilirsiniz.

Venedik, Fransız Guyanası, İzlanda, Nevada Çölü dâhil 9 farklı pistte yarış imkânı sunuluyor. Gizli kestirmeler çok sayıda yapılmış ve bu seride artırılmış. Tüm pistler orijinal bir şekilde dizayn edilip eklenmiş ve kariyer modunda sizlere sunuluyor. Kariyer modunda 8 sezon ve 180 etkinlik bulunmakla birlikte detaylı bir hasar moduyla karşımıza çıkan Airborne Yeni Salgın ve Drift Kapısı isimli iki mod daha eklenmiş. 8 rakibe kadar çok oyunculu modda yarışabilme keyfi ise bambaşka olan oyunda yeni eklenmiş müzikler de oldukça keyif verici ve kulağa hitap ediyor.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.