background

Tample Run Android Oyun İncelemesi

Tample Run, Google play üzerinden piyasaya sürülen android tabanlı oyunlar arasında son dönemlerde en çok oynanan oyunlar listesinde bulunuyor. Oyun kısa süre içerisinde birçok android kullanıcı tarafından indirildi ve aktif olarak oynanmaya başladı. Oyun ilk olarak Tample Run adıyla piyasaya sürüldü daha sonra oyunun 2. Serisi olan Tample Run 2 çıktı. Oyunun temasına bakacak olursak Subway Surfers benzeri bir kaçış oyunu olarak bilinmektedir. Oyundaki kahramanımız koşabildiği kadar hızlı koşuyor ve çok sert dönüşler yapabiliyor.

Rekor kırmaya hevesli olan kullanıcılara en büyük sürprizi ise ikinci serisinde yaptığını söylemek mümkün. Oyun şu anda Google play üzerinden 2 milyon kullanıcı tarafından indirilmiş durumda. İkincisi serisi ise birinci seriyi nerdeyse ikiye katlamış ve 3 milyon kullanıcıya yakın bir indirme oranına ulaşmış durumda. İmangi Studios tarafından yapılan oyunda bazı değişikliklerden söz etmek mümkün. Rekor kırmak zor olduğu için karakterimizin peşine takıldığı gorilden kaçabilmesi için ipe tutunabilme, daha sert kaçış hamleleri gibi özellikler eklenmiş. Aynı zamanda yarışılan parkur da biraz zorlaştırılmış. Oyunda dikkat çeken bir diğer noktadan söz edecek olursak bu da oyun içi sesler olmalıdır. Oyun içerisindeki sesler ilk serisine göre daha ilgi çekici ve oyunun ambiyansına uygun şekilde düzenlenmiş.

Oyunda yapılan değişikliklerden söz edecek olursak; oyuna yeni bir su kaynağı eklendi aynı zamanda Noel Baba artık oyun içi karakterlerden birisi mücevher biriktirerek satın alıp yarışabiliyorsunuz. Kahramanlar için farklı türde şapkalar eklenmiş ve bu şapkaları satın alma imkânınız var aynı zamanda tarihi eser koleksiyonu yapabilmek için birçok gizemli maske de oyuna eklenen yeni içerikler arasında yerini alıyor. Oyunda şükran günü, Aziz Patrick günü gibi dini içerikler eklenmeye başlandı bu bölümlere ait şapkalar da eklenip oyunun gizemi artırılmaya çalışılıyor.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.