background

Subway Surfers Android Oyun İncelemesi

Merhaba mix moda ziyaretçileri, bugünkü inceleyeceğimiz android oyun dünya çapında indirme rekorları kıran ve sürekli devam eden talepler üzerine geliştirilen oyunlardan birisi olan Subwaf Surfers oyunu. Kaçış temalı oyunlar arasında yer alan bu oyunda ondan fazla karakter ile yarışmak mümkün. Son güncellemeleri yakın tarihte yapılan oyun hem ios hem de anroid tabanlı akıllı cihazlarda çalışmaktadır. Google play üzerinden indirilme oranı şu an 8 milyonun üzerinde olan Subwaf artık tüm android cihazlarda var olmuş bir oyun diyebiliriz.

Subway Surfers’ın sürecinde oyunu inceleyecek olursak oyun başlarda bir sabit bir şehirde altın toplayan ve topladığı altınlar ile level atlayan bir karakterimizden oluşuyordu. Zamanla farklı şehirler ve farklı karakterler oluşturulmaya başlandı. Subway’de altın toplamak için farklı aksiyon dolu envanterler getirildi. Farklı türde kaykaylar ilgi çekmeye başladı ve son zamanlarda geliştirilen kaykaylar oyunu oldukça zevkli hale getiriyor. Oyunda rekor kırmak için görevleri tamamlamak gerekiyor. Görevleri tamamlayabilmek için mümkün olduğu kadar altın gerekiyor. Oyunda fazla altın toplayabilmek ve bu altınlardan aldığınız puanları artırabilmek için ise mutlaka kaykay ve anahtarlara ihtiyacınız oluyor.

Kaykay ile oynadığınızda oyunda rekorunuzu kırmanız zor olmuyor ama önemli olan altınlardan kazanacağınız puanları katlamak olduğu için yukarda bulunan x ibaresini shop bölümünden altınlarınız ile satın almanız gerekiyor. Böylece daha fazla puan kazanabilme şansınız oluyor. Oyundaki yaz ayı güncellemelerinden söz edecek olursak birisi dünya kupası yani Sao Paulo şehrine ait oyun içi grafik ve güncellemeler geldi. Oyuna beraberinde futbolcu bir karakter de eklendi. Son güncelleme ise yakın bir tarihte geldi. 10 Temmuzda gelen bu güncelleme ile Subway’in son durağı ise Eifel kulesi simgeli Paris oldu. Böylelikle oyun evrenselliğini vurgulamaya devam ediyor ve güncelliğini korumaya çalışıyor.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.