background

Flappy Bird Çılgınlığı!

Son günlerde Android ve IOS işletim sistemlerinde çalışabilen Flappy Bird adlı minik oyun indirilme rekorları kırıyor! 50 milyon indirme sınırlarını aşan uygulama, yapımcılarına ücretsiz olmasına rağmen 50 000$ kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor. Oyunu oynayanların sayısı gün geçtikçe artmakta ve bir çılgınlık haline gelmiş durumda. Size kısaca oyundan bahsadelim.

Flappy_Bird_1

Oyun görsel olarak 8 bit renk düzenine sahip ve retro bir tarzı var. Oyunda ekrana tıklayarak engelleri aşmaya çalışıyorsunuz ve uçurduğunuz kuşu herhangi bir yüzeye dokundurmadan ilerletip engelleri aşmaya çalışıyorsunuz. Oyun aşarı derecede sinir bozucu ama bir o kadarda bağımlılık yapan bir oyun. Oynadıkça hırs yapıp daha da oynamak istiyorsunuz.

Size önerimiz uygulamayı indirdikten sonra acele etmeyip biraz oyuna adapte olmanız. Ve oyunu daha fazla hırs yapmadan silip, daha oynamaya değer bir oyun kurmanız..

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotgears.flappybird” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android için Flappy Bird İndirin[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/us/app/flappy-bird/id642099621″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS için Flappy Bird İndirin[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
  • İndiriyorum daha önceden haberim yoktu birazda ben katılayım bu çılgınlığa paylaşım için teşekkürler..