background

Top Eleven Android Oyun İnceleme

Android oyunlar arasında futbol tutkunlarının en çok tercih ettiği oyunlardan birisi olan Top Eleven akıllı cihaza sahip olan futbol meraklılarının cihazında kesinlikle bulundurduğu oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Oyunda amaçlanan sizin futbol bilginizi sınayarak seçtiğiniz takım ile çıkabileceğiniz en üst düzeye çıkmanız. Kısa süre içerisinde 1 milyona yakın kullanıcı tarafından oynanamaya başlayan Top Eleven Google Play Store üzerinden ücretsiz sunuluyor.

Oyununun en dikkat çekici ve kullanıcıları teşvik edici yönü ise kendi takımınızı oluşturabilme olanağı sunuyor olmasıdır. 35 dilde oynanabilen Top Eleven oyununda kendi oluşturduğunuz oyuncu kadrosu ile takımınızı kurup uyguladığınız taktik ve stratejiler ile kupalara kazanabiliyorsunuz. Günlük enerji veya limit gibi bir sınır olmaması ise kullanıcıları sınırlandırmayan bir niteliğe sahip olmasını sağlıyor.

Takımı eğittikten sonra stratejileri uygulamaya başlayıp rakibin sahaya dizilişine göre de taktik değiştirebilme imkânı sunulmuş. Maç sırasındaki olumsuz bir durumda rakibin dizilişine göre oyuncularınızın yerlerini değiştirip rakibi alt etmenin yollarını bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyunda bir teknik direktörden daha çok başkan görevi de üstlenebiliyorsunuz. Oluşturduğunuz takıma seyirci katılımı ve stadyum yapımı gibi birçok etkinliği de uygulayabiliyorsunuz.

Maçları canlı olarak izleyebilmek ise bu tür menajerlik oyunlarına çağ atlatacak derecede bir yenilik olmuş. Genellikle maçlar oynanır biter ve siz ona göre strateji belirlersiniz. Fakat top eleven de böyle değil. Siz maçları canlı canlı izleyerek takımınızı gerçek bir takımmış gibi maç performansına göre taktik ve strateji geliştirebiliyorsunuz. Oyuncuları alıp satma konusunda rakip takımlar ile açık artırmalara girip uygun fiyata yüksek performansa sahip oyunculara sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda tasarladığınız takıma ait lisanslı ürün, logo ve daha başka bir çok özellikleri de değiştirebiliyorsunuz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.