background

Angry Birds: Star Wars

Angry Birds, çıkış gününden bu yana android cihazlarda en dikkat çeken ve gelişim serüveni olarak yakından takip ettiğimiz oyunlardan birisidir. Geçtiğimiz günlerde 10 farklı platform üzerinden kullanıcılara sunulan Angry Birds Star Wars oyununa büyük emek sarf edildiğini çekinmeden söyleyebiliriz. Çünkü yalnızca birkaç kaşı kalkık kuştan oluşan oyun şimdilerde milyonlarca kullanıcıya ulaşmış bir video oyunu haline gelebildi. Oyunu aşağıladım mı yoksa yücelttim mi derseniz gerçekten de oyunun yüceltilesi bir yanı var. Oyuna bir senaryo eklenmiş. Star Wars yani yıldız savaşçıları ile adapte edilip oyuna bir anlam yüklenmiş.

Angry Birds Star Wars 2: Official Gameplay Trailer

Ancak bu kadar güzel bir senaryo uyarlanabilirdi. Oyunun ilk serisinde senaryo yönünden eksiklikler vardı ancak bunlar star wars 2’de giderilmiş. Böylece oyun daha ilgi çekici hale getirilmiş. Grafikler ve oyun içi özellikler açısından oyunda birçok değişiklik yapılmış. Oyunda farklı iki bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin altlarında ise toplamda 80 bölüm bulunuyor. Bölüm geçişleri açısından fazla bir zorluk yaşadığınız söylenemez. İlk bölümlerde farklı bir gezegende olduğunuzu fazla hissetmeseniz de sonraki bölümlerde oyun star wars adını niye yanına koyduğunu size gösteriyor.

Farklı gezegenlerde yarıştığınız oyunun oynanış biçiminde herhangi bir değişme yok fakat tutup çekme kontrolünün üst düzeyde ayarlandığını söyleyebiliriz. Artık “Yok ben o kadar istemiyordum.” Gibi sözler sarf etmenize gerek yok çünkü bu kuşlar hedefe güdümlü füzeler gibi. Path Of Jedi Chapter isimli bölümü oynayabilmeniz için ücret ödemeniz gerekiyor. Oyun ücretsiz ama oyun içi bazı özellikler tabi ki ücretlendirilmiş durumda. Sonuç olarak star wars’da bir gezegendesiniz ve her kuşumuz bir karaktere sahip ilk kuşumuz olan kırmızı kuşun canlandırdığı isim Luke Skywalker olarak biliniyor. Oyun tüm bu özellikler açısından son güncelleme ile birlikte 50 Mb gibi ufak bir boyutta.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.