background

Ski Safari İnceleme

Gün geçtikçe Android platformu için geliştirilen oyun sayısı artmaya, arttıkça oyunlar daha da gelişmeye ve güzelleşmeye devam ediyor. Bizlerde sizler için Android oyunlarını inceliyor, görüşlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Bu gün inceleyeceğimiz Android oyun Ski Safari oyunu, ilk bakışta oyunun karda kışta geçtiği açıkça belli oluyor.

ski_safari_2

Görsellik/Grafik/Animasyonlar

Android oyunlar gelişmeye devam ettikçe her oyunda yeni grafikleri, görselleri görüyoruz. Defiant Development tarafından geliştirilen bu oyun standart Android oyun grafiklerine sahip diyebiliriz.

Oynayış

Oyun tamamen ilerleyiş üzerine kurulu, bir kayak üzerinde başlayarak aşağı yukarı dağ üzerinde ilerlemeye, yol üzerindeki engelleri atlatmaya çalışıyorsunuz. İlerlemeye devam edip yeni skorlara imza attıkça oyunda yeni haritalar, yeni özellikler size sunuluyor.

ski_safari_3

Fiyat Değerlendirmesi

0.86$, yani yaklaşık 2 TL üzerinden satışa sunulmuş, bu tarz bir oyunun genel maliyeti olarak  normal bir fiyat diyebiliriz ancak piyasada buna benzer bir çok ücretsiz oyun var, yani oyun ücretsiz sunulsaydı daha güzel olurdu.

Değerlendirme

Oyun Google Play üzerinde oldukça iyi yorumlara, puanlamaya sahip, oyunu sizler için bizde denedik ve zaman geçirmek için iyi bir uygulama diyebiliriz. Boş zamanlarda sıkılmak yerine bu oyun dakikaların akmasını sağlıyor, sıkıntıdan kurtarıyor. Ancak öyle büyük grafiklere sahip, çok özellikli bir oyun demek mümkün değil.

ski_safari_1

Ski Safari oyununu sizlerde oynamak istiyorsanız aşağıdaki linklerden uygulamayı indirebilirsiniz.

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.DefiantDev.SkiSafari” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android için Ski Safari İndirin[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/us/app/ski-safari/id503092422″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS için Ski Safari İndirin[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın