background

Çılgın Hırsız (Minion Rush) İnceleme

Merhaba, bu yazımızda sizlere GameLoft tarafından geliştirilen ve tamamen ücretsiz olarak sunulan yeni bir oyundan, Minion Rush (Çılgın Hırsız)’dan bahsedeceğiz. Çok değil, 9 ocak tarihinde Android platformuna sürülen bu oyun çıkalı henüz 1 ay bile geçmedi fakat kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir oyun oldu, bizlerde bilmeyenler, henüz adını duymayanlar için paylaşmak, incelemek istedik.

minion_rush_cilgin_hirsiz_4İlk olarak Gameloft’un 1-2 oyunu dışında hemen hemen her oyunu sağlam diyebiliriz, bu oyundan da beklentimiz “basit bir oyundur bu indirmeyeyim” şeklinde olmamalıydı, bizde indirip denedik ve eğlendik. Gameloft’un her oyununda kendi grafiklerinin uygulandığını biliyoruz ki grafikler Minion Rush (Çılgın Hırsız) oyununda da tam yerine oturmuş, bu nedenle grafik konusuna pek girmeden oynayışa geçelim.

Oyunun oynayışı oldukça geniş diyebiliriz, online oynayabiliyorsunuz ve bunun dışında bir rekabet tablosu bulunuyor, yani oyunda birden çok kişiyle başladığınız andan itibaren bir yarışa girmiş oluyorsunuz. Klasik olarak oyun ilerleyiş oyunu diyebiliriz, ne kadar ilerleyebilirseniz o kadar çok skor elde ediyorsunuz.

minion_rush_cilgin_hirsiz_3Oyunu oynayacağınız karakter minyatür Gru’lar olacak, özelleştirilebilir olmaları çok iyi olmuş, birkaç karakter kazanarak her birinin farklı özelliklere sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Örneğin bir karakterin koşarken muz toplaması için kendine özel mıknatıs özelliği bulunuyor, koşarken kendinize çekiyorsunuz.

Oyun ilerledikçe zorlaşıyor, arkanızdan sizi yakalamaya çalışanlar ve önünüze çıkan engeller ilerledikçe artıyor, tamamen ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android için Minion Rush İndirin[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/us/app/despicable-me-minion-rush/id596402997″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS için Minion Rush Saga İndirin[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın