background

İddialı Gelinlik Modelleri

Farklı ve iddialı gelinlik modellerine yön veren tasarımlar revaçta. Sırt dekolteli ve streplez gelinlikler bu yılın en gözde moda tasarımları arasında göze çarpan modelleriyle göz kamaştırıyor. Dikkat çekici olan derin sırt dekolteli ve ince işlemeli gelinlikler en mutlu gününüzde siz gelin adaylarını yalnız bırakmıyor. Çoğu genç kız için vazgeçilmez olan sırt dekoltesi, kelebek figürlerinden bele kadar uzanan derin V modellerine kadar oldukça çeşitli stilleriyle  kendisini bizlere tanıtıyor..

Sırttan geniş veya omuzdan düşük modeller omuzları  açık bırakacak biçimde bele kadar inen oldukça derin ve bir o kadar da iddialı sırt dekoltelerinin olduğu tasarımlarda kıyafeti dengelemek için sade desenler kullanılabilir. Straplez gelinlik modellerinde ise bu durum fark göstermektedir. Bu gelinliğin straplez olması dışında göğüs kısmındaki işleme ve taşlarla dikkat çekici hale getirebilirsiniz ve bu özellik gelinliği diğer gelinlikten ayırmış bulunmaktadır.

Dar ve sırt dekolteli modellerde ise sağ bacakta yapılan yırtmaç ise dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekmenize yardımcı olacaktır. Bir buket papatya ve gelin çiçeğiyle de aksesuarınızı tamamlayabilirsiniz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.