background

Çanta Modelleri ve Kullanım Alanları

Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar biz bayanlar için çok önemli yere sahiptir. Bayanların tüm ihtiyacını taşıyabilendir çantalarımız. Gerekli gereksiz herşeyi yanımızda taşımamıza, hatta hayatımızı kolaylaştırmamıza yardımcı oluyor.

Bence çantalarımız bizim küçük dünyamızdır. Elimizi her attığımızda bize kolaylıkla yardıımcı olabiliyor. Ama asıl konu o kadar çeşit ve modelin içinde bize yardımcı olmasını istediğimiz modeli seçebilmemizdir.

Ağız kısmından büzmeli olan çantalar geniş bir iç kısma sahiptirler. Ve istediğiniz çoğu eşyanızı kolaylıkla içine sığdırabilirsiniz.

Kullanışlı ve gösterişli olan askılı çantalarla ise şık bir modelle dikkat çekmeyi kolaylıkla başarabilirsiniz.
Çapraz çantalara baktığımızda ise ; günlük hayatta rahatlığı ve özgürlüğü seven bayanları temsil etmektedir. Bu modeli kullanan bayanların bir çoğu rahatlığına düşkün kimselerdir.

Ekoseli mini çantalar ise kibarlığın göstergesidir. Daha çok sadeliği ve kalabalığı sevmeyen bayanların vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Büyük çantalar ise dağınıklık sevenlere hitap ediyor gibi görülse de aslında hiçte öyle değil. Düzenin tam yansımış hali olarak bilinir.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.