background

Where’s My Water İnceleme

Bu yazımızda sizlere  Disney tarafından geliştirilen Android oyunu Where’s My Water?’dan bahsedeceğiz. İlk olarak oyun ücretli, sizler için satın alıp denediğimiz bu oyunun incelemesini hazırlamak istedik, oynarken eğlendik, yazarken sizlerin de satın alıp eğleneceğinizi düşünüyoruz.

Where's My Water-4

Oyun Google Play üzerinde oldukça çok indirilen oyunlardan bir tanesi oldu, öyle ki Google Play kullanıcı oylamasında 5 üzerinden 4,7 gibi yüksek bir puana sahip, yorumlar da oldukça güzel diyebiliriz. Oyunu şahsen sizler için denediğimizden bahsetmiştik, başladığımızda biraz basit gelse de başladığınız andan itibaren kendinizi ve çevrenizdekileri unuttuğunuzda bir gerçek, yanı uzun saatler oynamamanızı tavsiye ederiz çünkü her şeyi görmezden gelen biri olabiliyorsunuz.

Where's My Water-4

Disney tarafından geliştirilen bu oyunun konusu ise, yıkanmaya çalışan bir dinozorun su bulma çabasına eşlik edişinizden ibaret. Oyuna başladığınızda size rehberlik eden küçük sarı bir ördekle beraber su bulma, küvete suyolu açma çabası başlıyor. Oyun ilerledikçe zorlaşıyor, bazen tıkanıp kalabiliyorsunuz, oynarken vaktin nasıl geçtiği belli olmuyor.

Where's My Water-2

Oyun 1.99$ üzerinden Google Play üzerinden satılmakta, kısaca fiyatı değerlendirecek olursak verilen ücreti hak eden eğlenceli bir oyun diyebiliriz. Android platformunda çok fazla sıkıcı oyun bulunmakta ancak Where’s My Water? O oyunlardan biri kesinlikle değil. Sürekli güncellenen ve yeni özellikler gelen bu oyunda sıkılmak neredeyse imkânsız. Oyuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disney.WMW” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android için Where’s My Water İndirin[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/us/app/wheres-my-water/id449735650″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS için Where’s My Water İndirin[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın