background

Plants vs Zombies 2 İnceleme

Bu yazımızda daha önce incelemesini yaptığımız Plants vs Zombies oyununun ikinci sürümünü inceliyoruz. Hem genç hem de olgunlara hitap eden oyunlar arasında 2013’ün en iyi oyunları arasına giren Plants vs Zombies 2, eğlenceli bir maceraya sürüklüyor.

Strateji, aksiyon ve macera birleşimi olan bu oyun, önceden IOS işletim sisteminde ve Android telefonlarda oynanmaktaydı, şimdi ise Android tabletlere de entegre çalışması yapılarak yeni sürümü sunuldu.

Plants-vs-Zombies-2-1

Bir Android oyunundan beklenen grafik ne kadar olabilir ki? Ne çok iyi ne çok kötü diyebileceğimiz grafik seviyesine sahip Plants vs Zombies 2’de, beklenenin altında bir grafik yok diyebiliriz. Bunun yanı sıra verdiği eğlence grafiklerden değil, stratejik taktiklerden geliyor.

Plants-vs-Zombies-2-3

Zombilere karşı verilen bir mücadele, bu mücadelede kendinizi geliştirerek karşınıza çıkan engelleri yok etmeniz gerekiyor. Zombiler ile gireceğiniz savaşlarda, her bölümde zorlaşan seviye sınırların biraz daha üstünde, yani klasik zor seviyesinde değil diyebiliriz. Bazı bölümler gerekli stratejiyi bulamadığınız takdirde çok uğraştırıyor ki bu durum oyunu daha da çok oynayıp eğlenmenize neden oluyor.

Plants-vs-Zombies-2-2

Strateji ve klasik oyunlar kategorisinde yer alan bu oyunun bir güzel yanı daha var, tamamen ücretsiz oyunlar sınıfında bulunmakta. Oyunu indirirken veya oynarken para ödemeniz gerekmiyor.  Plants vs Zombies 2 yaklaşık olarak 200MB bir indirme ile oynanabiliyor, oyunu indirirken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi Wi-fi ile indirmeniz olmalı, operatör internet bağlantısı ile indirirseniz paketiniz hızlıca tükenebilir. Plants vs Zombies 2 ile stratejik maceralara atılmak için aşağıdaki bağlantıdan indirme yapabilirsiniz.

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.pvz2_row” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android İçin Plants vs Zombies 2 İndir[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/au/app/plants-vs.-zombies-2/id597986893″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS İçin Plants vs Zombies 2 İndir[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
11