background

Online Soccer Manager Android Oyun İnceleme

Online soccer manager oyunu android tabanlı, online ve facebook uygulamaları altında yer alan oyunlardan birisi olarak ve son dönemde rövanşta olan oyunların başında geliyor. Online soccer manager Google Play üzerinde fazla bir indirme oranına sahip olmasa da yani bu rakam 250.000 civarında olsa da oyunu oynayanların sayısının 5 milyonu aştığı bilinmektedir. Çünkü her ortamdan oynanmaya olanak sağlayan soccer manager oyunu giderek artan kullanıcı sayısı ile dikkat çekiyor. Oyunun içeriğini ve özelliklerini inceleyecek olursak; oyun daha önce tanıttığımız Top Eleven oyununa çok benziyor. Bu sebeple oyunda yapmanız gerekenler çok açık belirli taktik ve stratejiler ile oluşturduğunuz takımlara transferler yaparak takımı en iyi haline getirebilmektir.

Oyunun İçi Özellikler

Oyunda taktik, strateji ve kendinize özel kadrolar oluşturabilirsiniz.
Oyuncu transfer edip oyuncularınızı satabilirsiniz.
Oyunda en önemli noktalardan birisi olarak gördüğümüz kısım ise kolay bir ara yüze sahip olması. Oyunun bu ara yüzü sayesinde oldukça basit bir oynanışı ve istatistik görüntüleme sonuç görüntüleme kısmı var. Oyunda stadyum geliştirilebilmesi ise en güzel kısımlardan birisi haline geldi. Birçok menajer oyununda olduğu gibi bu özelliğin bulunması oyunu zevkli kılan bir diğer özellik olmuş.

Takımınıza ait bir kaptan belirleyebiliyorsunuz duran topları kullanacak oyuncuyu yine siz seçebiliyorsunuz. Oyunda detaya yer vermeleri kullanıcıları hayran bırakan bir özelliği olmuş. Oyunda gizli ve özel antrenmanlar yapmak ayrıca dikkat çeken bir diğer özellik olan casus kiralama oyunu gizemli de yapıyor. Casus kiralayıp karşınızdaki rakibin taktik ve stratejisine göre bir strateji belirlemenize yardımcı oluyor. Oyunun tek eksik yönü olarak değerlendirdiğimiz kısmı ise oyunun tek sezonluk olmasıdır. Oyun ücretsiz olarak Google Play üzerinden android tabanlı cihazlara indirilebilmektedir.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.