background

Can Knockdown 3

can-knockdown-3

“Ödediğiniz kadar oynarsınız.” diyenler herhalde Can Knockdown oyununu oynamamışlardır. Amacın konserve kutuları devirmek olan bu oyunu oynamaya başladığınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bir top alın ve raflarda dizili olan kutuları düşürmeye çalışın. Kurallar çok basit, aslına bakarsanız raflardaki kutuları vurmak bazen gerçekten çok zorlu olabiliyor, işin eğlenceside burada başlıyor.

can-knockdown-2

Oyuna bir rafa dizilmiş üç tane konserve kutusu ile başlıyorsunuz. Seçtiğiniz üç toptan birisi ile hedef alıyorsunuz ve kutuları vurmaya çalışıyorsunuz. Tüm kutuları düşürdüğünüzde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Ne kadar az top ile bölümü bitirirseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz.

Bölümler ilerledikçe karşımıza farklı konserve kutuları geliyor ve bazı kutular patlıyor, bazı kutular size ekstra top veriyor. Farklı bölümlerde farklı özelliklerle karşılaştığınız için oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.birisi ile hedef alıyorsunuz ve kutuları vurmaya çalışıyorsunuz. Tüm kutuları düşürdüğünüzde bir sonraki bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz. Ne kadar az top ile bölümü bitirirseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz.

Can Knockdown çok eğlenceli ve bir o kadar da bağımlılık yapan bir oyun. Özellikle grafik açısından çok kaliteli grafiklere sahip bir oyun. Yavaş çekimde topların hareketlerinin gösterilmesi, patlamalar, konserve kutularının topun çarpmasına göre şekil değiştirmeleri gibi ayrıntılar bu oyunu daha eğlenceli yapan özellikler.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın