background

Google ‘dan Yeni Yıl Arefesi İçin Doodle Tasarımı!

Google, geçmiş yıllarda dünyanın ve Türkiye’nin anısına özel doodlelar hazırlamayı ihmal etmemişti, 2013 yılında Google’ın son doodle ’ı 2013-4 olarak belirlendi. Hareketli doodle üzerinde dans eden 2013 yılının yanında sabit bir şekilde duran 4 rakamının ne olduğu merak ediliyor.

4 rakamının sadece gözleri hareket ediyor, eğer sizlerde bu rakamın ne işe yaradığını merak ediyorsanız hemen söyleyelim, 4 rakamı 2013 yılının bitmesine 4 saniye kala harekete geçerek 2013 yılına el sallamayı planlıyor, bu yüzden şimdilik sabit durmakta. Gözlerinden de anlayacağımız gibi oldukça sabırsız bir şekilde beklemekte.

google-doodle-yeni-yil-2014

2013 yılında oldukça büyük teknolojik gelişmeler görüldü, Android ’di, iPhone ’du, IOS ’du Windows Phone ’du derken bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2013 yılında akıllı cihazların, telefonların, tabletlerin, saatlerin popüler bir şekilde kullanıldığını, piyasada akıllı cihaz üreticilerinin milyon dolarlar kazandığını gördük.

2013 yılında sadece teknoloji değil, oyun dünyasında da gelişmeler görüldü, örneğin bu yılın popüler ve harika grafiklere sahip oyunlarından Battlefield 4 ve GTA V bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Sadece teknoloji ve oyun değil, 2013 yılında birçok moda tasarımına da şahitlik ettik, sürekli değişen moda ürünleri 2013’de kalacak, 2014’de yepyeni moda ürünleri göreceğiz.

Kısaca özet geçecek olursak, dünya 2013 yılında büyük gelişmelere şahitlik etti, teknolojinin gelişmesi, insan hayatının çok daha kolay bir hale gelmesine sebep oldu. Bakalım 2014 yılında bizleri nasıl sürprizler bekliyor.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
  • ahmet

    Google herzamanki gibi cok güzel bir doodle yapmış. Yeni yıl hepimize mutluluk getirsin 🙂