background

Archos Akıllı Saat Modeli Tanıtıldı

2013 yılında tanıştığımız, kullanım sıklığı artan akıllı saatler, biraz yüksek fiyatlı olduğu için herkese hitap eden ürünler arasında yer almamaktaydı. Gün itibariyle girdiğimiz 2014 yılında pek çok ürün ilk günden tanıtılmaya başladı.

Yıl başladı, 2014’ün teknolojik ürünleri yavaş yavaş açığa çıkmaya, yeni modellerin özellikleri detaylı olarak paylaşılmaya başladı. Archos adlı teknoloji firması ise uygunluk yönünde çalışmalara devam ediyor, konusu geçen uygunluk tabi ki fiyat yönünde, Archos ’un pek çok ürününe piyasada baktığımızda uygun fiyatlı olduğunu görebiliyoruz.

Archos ’un şimdiki çalışması ise ucuz akıllı saatler üzerine yapılmakta, ön tanıtımı yapılan Archos akıllı saat, maliyetleri düşürülerek uygun fiyattan satışa sunulacak.  Firmanın ilk akıllı saat modeli olma özelliğine sahip olacak olan bu saat, 49$ gibi bir fiyattan satın alınabilecek.

2014’ün akıllı telefonları, tabletleri ve diğer teknolojik ürünler 2013 yılında tasarlanmasına rağmen pek çok firma ürünleri gizli tutarak 2014 CES etkinliğini bekliyordu, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan CES 2014’de sanıyoruz ki Archos ’un yeni akıllı saat modelini görebileceğiz. Las Vegas ’ta düzenlenecek olan CES fuarında pek çok özelliği açıklanmayan cihazın tanıtımının yapılması bekleniyor, özellikle iPhone 6 ve Samsung Galaxy S5 modelleri için fuarda tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz bilinmemekte, buda teknoloji tutkunları için büyük bir merak konusuna dönüşüyor.

Archos Akıllı saat modelini fuarda görebiliriz, göremesek te 2014 yılı içerisinde satın alabileceğimiz cihazlar arasında gireceği kesin, teknolojik gelişmeler, haberler için takipte kalınız.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın