background

Sony Xperia Z3 Ön İncelemesi

Sony Xperia Z3 son günlerde sızıntı akıllı cihazların en çok konuşulanlarından birisi olduğu için cihazın şimdiye kadar ortaya çıkmış olan sızıntı özelliklerini ve görsellerini sizlerle paylaşmak istedik. Cihazın ön incelemesinde ortaya çıkan bilgilerden ilki cihazın metal bir çerçeveden oluşacağıydı. Daha sonra telefonun işlemcisinden bahsedildi. İşlemcinin net hızının 2.7 ghz olacağı söylendi. Snapdragon 805 işlemci ile gelecek olan Xperia Z3’ün Ram’inde eski seri olan Z2’den farklı bir şey olmayacağı yani 3 GB’lık telefon için yeterli derecede bir Ram’e sahip olacağı söyleniyor.

Hatırlarsanız daha önceki yazımız olan LG G3’de QHD ekrandan bahsetmiş. Hayatımıza kısa süre önce giriş yapan mobil teknolojisi olan Quad HD ekranlar artık Z3 çıktığında en çok konuşulan dönemini yaşayacaktır. Z3 bunun zamanlamasını ve teknolojisini de telefona uyarlamayı unutmamış. Z3’te yer alıp almayacağı konusunda endişelerin olduğu da bir gerçek. Telefonun ekranında Full HD bir görüntü olduğu için bu özelliği daha sonraki serilere saklama gibi bir niyetleri de olabilecektir. Z3’de yapılan en büyük değişiklik ise hiç kuşkusuz oval bir ekranla gelecek olmasıdır.

Spain Wireless Show

Cihazın tüm amiral gemisi serilerinde kullanılan ekran modeli omnibalans tasarım anlayışına göre yapılmıştı. Fakat son amiral gemisi cihazlara bakacak olursak; İphone 6, LG G3 ve Z3 anlaşmış gibi tüm markalar şimdi oval ekran ile cihazlarını piyasaya sürecekler. Cihazın ise ilk görselleri yabancı ve yerli sitelerde dolaşmaya başladı. Cihazın Ağustos ayında Türkiye’de tanıtılacağı ise çıkan haberler arasında yer alıyor. 20.7 Megapiksel ana kamerası olan Z3 1080 piksel video kaydını desteklemekle birlikte 500 mhz hızında çalışan Adreno 420 grafik yongasına sahip cihazın oyun oynamak için mükemmel olduğunu söyleyebiliriz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.