background

Pratik Saç Modelleri

Bayanların hepsinin işlerinin başlarından aşkın olduğunu hepimiz biliriz. Bu  yüzden hep bir telaş ve koşuşturma içindeler. Fakat çoğu zaman kuaföre gitmeye zaman bulamazlar. Bu  yüzden evde pratik saç yapma teknikleri vardır kendilerine özgü. Çeşit çeşit modellerle birlikte farklılıkta yaratabiliyorlar.

Yüz şeklinize göre en uygun modeli bulmak aslında çok kolay. Saçlarınız çok ince ve bir türlü kabarık hale getiremiyorsanız krepe yapmak tam size göre. Hem çok kolay hemde zahmetsiz olarak isteğinizi karşılayabileceğinize emin olabilirsiniz.

Toplantıya gideceğinizi farz edersek eğer; ciddiliğe bürünmek için saçlarınızı hafif dalgalı model yapıp kullanabilirsiniz veya iş kadınlığınızı tam anlamıyla göstermek istiyorsanız saçlarınızı topuz yapın ve topunuza hacim verebilirsiniz.

Yemek randevusu olan bir bakan için ise dağınık topuz veya at kuyruğuunu tercih ederseniz sizi daha ağır ve asil göstereceğinden emin olabilirsiniz. Yapacağınız hafif makyaj ile güzelliğinizi gözler önüne serebilirsiniz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.