background

Sonbahar Elbise Trendleri

Sonbaharın gözdesi haline gelen elbiselerde model seçme durumu gün geçtikçe zorlaştı. Çeşit çeşit o kadar farklı ve şık modeller birbirleriyle yarışmaya başladı ki bu durum biz bayanların seçimleri için çok çekişmeli bir hal aldı diyebiliriz. Mini elbiselerin gardıropları doldurmasından sonra gelen sonbaharda bazı aksesuarlarla elbiseyi isteğinize göre tasarlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; mini elbisenizin altına ten rengi bir çorap ve şık bir topuklu ayakkabıyla girdiğiniz her ortam da mükemmel olduğunuzun ispatını yapabilirsiniz.

Renk ve desenlerle hem de satenin çeşitleri açısından son derece özgür bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz. Saten bir elbisenin altına parlak ve taşlı bir ayakkabı gayet şık bir görünüm sağlamakla birlikte yanınıza aldığınız çantayla da uyumun rekorlarını yakalayabilirsiniz.

Aklınıza gelen her türlü renk, desen ve modellerle kendi imajınızı da yaratabilirsiniz. Sıradan alışagelmişliğin dışında giyinen bayanlara hep özenmişimdir aslında. Çünkü herkesin eleştirilerini göz ardı ederek kendi ayaklarının üstünde durabiliyorlar. Mesela birbirine zıt renkleri kombine ettikleri zaman çok güzel tasarım harikası elbiseler elde edebiliyorlar.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.