background

Farm Invasion USA İnceleme

Merhaba, bu gün sizlere yepyeni bir Android oyunundan bahsedeceğiz. Android platformuna 2014 yılının ocak ayında katılan ve HandyGames tarafından geliştirilen bu oyunun adı ise Farm Invasion USA, fazla uzatmadan incelememize başlayalım.

Oyun oldukça renkli sahnelere sahip, bunun yanında bir Android oyuna kıyasla standart kalite görsellikte diyebiliriz. Genel olarak Android oyunlar çok yüksek boyutlarda olmadıkça grafik incelemesi yapmaya gerek kalmıyor çünkü hemen hemen hepsi standart olarak aynı grafik kalitesinde oluyorlar.

Farm Invasion USA - 1

Oyunda sahip olduğunuz çiftliğinize uzaylıların saldırması sonucunda harekete geçiyorsunuz, garajda duran biçme arabasına atlıyor ve uzaylıların peşine düşüyorsunuz. Çiftliğinizi uzaylılardan kurtarmak için harekete geçiyorsunuz fakat tehlike hiçbir zaman bitmiyor, uzaylı peşinde koşuştururken önünüze çıkan engeller sürekli artıyor ve sonunda bir yerde kaybedip başa sarıyorsunuz. Başa sarmamak için dikkatli hareket etmek gerekiyor.

Oyun ücretsiz oyunlar arasında yer alıyor, grafikler renkli ve gözü rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış tamamen ücretsiz olması ise oyunun güzel yanları arasında bulunuyor.  Farm Invasion USA Android oyunu Google Play üzerinde 5 üzerinden 4.6 nota ve harika yorumlara sahip bir oyun. İndirmek için herhangi bir ücret ödemeksizin ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Farm Invasion USA - 2

Oyun ilerledikçe karakterinizi ve kendinizi geliştirmek için özellikler açılıyor, ilerledikçe zorlaşan bölümlere karşılık önlem olarak kazandığınız skorlarla yeni şeylerin kilidini açmak mümkün. Bu sayede zorluklar atlatılabiliyor. Aşağıdaki linklerden oyuna ulaşabilirsiniz.

[button type=”link” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hg.farminvasion” size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]Android için Farm Invasion USA İndirin[/button]

[button type=”link” link=”https://itunes.apple.com/us/app/farm-invasion-usa/id393858792″ size=”btn-medium” variation=”btn-success” target=”blank”]IOS için Farm Invasion USA İndirin[/button]

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın