background

Çember Etek Nasıl Kombinlenir?

2014 yaz modasına damga vuran parçalardan biri de çember etektir. Çember etekler, asil bir görüntü vermektedir. Çember eteklerin diz üstü modelleri olmakla beraber diz altı modelleri de bulunmaktadır.Bazen bayanlar yeni çıkan ürünlere karşı biraz ön yargılı olabilmektedir. Cesaretinizi toplayıp bu parçalardan deneyerek sizde çevrenizden iltifatlar toplayabilirsiniz.

Üstelik çember etekleri hem kışın hem de yazın giyebilirsiniz. Peki, çember etek nasıl kombinlenir? Çember eteğin kombinlenmesi oldukça basittir. Yukarıda belirttiğim gibi kışın da tercih edebilirsiniz yazında. Sadece doğru kombinlenmesi önemlidir. Mesela çember etekleri kışın giymek istiyorsanız kırmızı bir kazağın altına siyah bir çember etek giyinebilirsiniz. Siyah muz çoraplar ve botlarla da kombin ettiğinizde güzel bir görünüm sergileyeceksiniz.

cember-etek-modelleri-ve-kombinleri1

Eğer ben çember etekleri yazın giymek istiyorum diyorsanız yazın da giyebilirsiniz. Özellikle bu yaz çiçekli modellerin öne çıktığı için sizde çember eteklerde çiçek tercih edebilirsiniz. Böylece cıvır cıvır bir görüntü çıkararak örnek bir görüntü sergileyebilirsiniz.

cember-etek-modelleri-ve-kombinleri2

Sizde aşağıdaki görsellerden çember etek modellerine bakarak size uygun kombinini yapıp bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.