background

Türk Telekom Tablet Kampanyaları!

Türk Telekom, Asus’un geçtiğimiz yıl tanıtımını gerçekleştirdiği 4 tablet modeli için harika kampanyalar düzenleyerek her evde bir tablet desteğinde bulunuyor.

Asus, bildiğimiz gibi en iyi bilgisayar, tablet üreticilerinden bir tanesi, 2013 yılında üretilen 4 tablet modeli için Türk Telekom ile gerçekleştirdiği anlaşma ile kampanya eşliğinde TT kullanıcıları tabletsiz kalmayacak gibi gözüküyor.

İlk tablet modeli Asus MemoPad 7 modeli, TT dört dörtlük tarifeye ek ayda 1 TL, tarifesiz almak isteyenlere ise 15TL x 24 ay üzerinden satın alma imkânı tanınmış.

İkinci tablet modeli Asus MemoPad 7 HD, dört dörtlük tarifeye ek ayda 2 TL, tarifesiz satın almak isteyenlere ise 18TLx 24 ay üzerinden satın alma imkânı verilmiş.

Üçüncü tablet modeli ise 10 inç büyüklüğündeki Asus MemoPad 10, tarife gereksinimi duymadan 24TLx 24 ay üzerinden Türk Telekom bayilerinden satın alınabiliyor.

Ve son tablet modeline geldik, içlerinden en kalitelisi ya da en iyisi olan, hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen ve Windows 8,1 işletim sistemiyle beraber gelen bu tablet için 46TL x24 ay veya 36 TL x 36 ay üzerinden satın alma imkânları sağlanmış, diğer bir belirtilmesi gereken konu ise Asus Transformer Book 10 ilk olarak Türkiye’ye Türk Telekom aracılığıyla giriş yapmış bulunuyor. Detaylı bilgiler için TT bayilerini ziyaret edebilirsiniz.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın