background

Panço Modelleri Yine Son Moda

Yaz aylarını geri de bıraktığımız şu mevsimde kışlıklarımıza yer verme vakti geldi de geçiyor bile. Bu yıl yine moda olan pançolar renk ve modelleriyle biz müşterilerine satışa sunulmuş durumda. Her renkten ve desenden yeni modeller ve tarzlarıyla karşımıza çıkmakta.

Yarasa kol modeliyle hayatımıza giren pançolar bayanların vazgeçilmez kıyafetleri olarak gardıroplarında yer almaya devam ediyor. Kimisi sonbahar renkleriyle mevsime ayak uydururken kimisi şimdiden yazın ışıl ışıl renklerini gözlerimizin önüne seriyor. Her çeşit renk ve modelleriyle seçim baya zorlaştıran pançolara öneri vermek gerekirse bu yılın en trend modelleri ; baklava dilimli olan ve renk çeşitliliği yoğun olan pançolar revaçta. Bunun yanında tesettürlü bayanlar için ise vücut hatlarını belli etmediği için büyük bir ilgi duyulmakta olan düz ve siyah modeli ise gayet şık bir görüntü sergilemekte.

Yılın asıl son moda bombası ise hiç abartısız yeni satışa sunulan; kısa ceket tarzı pançolar. bu yıl sıklıkla karşılaşacağınız bu model en çok satılan elbiseler arasında ilk sırasını almış durumda. Dolabınıza bu yeni modeli de eklemenizi tavsiye ederim.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
1
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.