background

Asimetrik Elbise Modelleri

2014 yılında çok sık karşıladığımız Asimetrik elbise modellerini 2015 yılında da çok göreceğe benziyoruz. İlk öncelikle asimetrik elbise modelinin ne olduğunu bilmeyen arkadaşlarımız için küçük bir açıklama yapacağız. Asimetrik elbise, önü kısa, arkası uzun modellere verilen addır. Bu modelleri ister bir davete katılırken giyin isterseniz de akşam yemeğe giderken! Çok şık bir model olmakla birlikte, günlük kullanım için gayet uygundur. Peki, asimetrik elbise modellerini nasıl kombinleyeceğiz?

Öncelikle bu modeli boyu uzun olan bayanlarımıza tavsiye ediyoruz. Boyu kısa olan bayanlarımız giydiği taktirde, boylarını kesip kötü bir görünüm  sergilenmesine neden olacaktır. Ayrıca belinize takacağınız şık ve zarif bir kemer ile belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Bu eteğin önü kısa olduğu için ayakkabı seçimi elbette ki önemlidir. Ayakkabı seçiminde topuklu ayakkabı kullanmanızı öneriyoruz. Bunun nedeni topuklu ayakkabının bayanlarda çok zarif durması ve bacak boyunu daha uzun göstermesidir.

Asimetrik elbise modellerinde saç ve makyajında büyük bir önemi vardır. Örneğin asimetrik elbise modellerine şık bir topuz gitmez. Bunun yerine saçlarınıza çok hafif bir su dalgası yapabilirsiniz. Ya da tepeden bağlı sımsıkı bir at kuyruğunu deneyin. Makyajınızı ise olabildiğinde doğal tutmaya çalışın. Elbisenizin rengine göre bir far, göz kalemi, eyeliner, ruj ve bir allık ile ortamın en çekici bayanı olabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz asimetrik elbise modellerine sizde aşağıdaki galerimizden bakabilirsiniz.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.