background

Spor Şık Kombin Nasıl Yapılır?

Sizde hem şık hem de spor giyinmek mi istiyorsunuz? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Öncelikle belirtmek isterim ki hem şık hem de spor kıyafetleri bir arada giyinmek zordur. Bu yüzden bizde sizin için bir kaç kombin önerisi tavsiye edeceğiz. Detayları makalemizde…

Hem şık hem de spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız kombinlemenin püf noktalarını bilmeniz gerekmektedir.  Bu yüzden elbiseniz ya tam anlamıyla spor ya da tam anlamıyla şık olmalıdır. Mesela bir örnek verecek olursak klasik çok şık bir tulum giydiniz. Ama bu size çok şık geldi biraz bunu sporlaştırmak istiyorsunuz. Üzerinize spor bir hırka alabilirsiniz ya da spor bir çantayla kombin edebilirsiniz.

spor-sik-nasil-giyinilir-2

Ya da çok şık bir gömlek ile pantolon giydiniz. Altına gene aynı şekilde yüksek topuklularınızla göz kamaştırıyorsunuz. Bunu spor hale getirmek istiyorsanız bir taşlı şapka ile ya da spor bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

spor-sik-nasil-giyinilir-4

 

Böylece hem spor hem de şık bir kombin elde etmiş olursunuz. Sizde aşağıdaki görsellere bakarak en çok beğendiniz spor şık kombini bizle paylaşabilirsiniz.

 

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.