background

Abiye Elbise Seçimi İçin Öneriler

Biz bayanların en büyük sorunlarından biri de abiyeler. İstediğimiz modeli bulabilmek için saatlerce gezdiğimiz oluyor. Üstümüze tam yakışanı, güzel olanı bulmak için uğraşırırız. Abiyeye yön veren birbirinden şık modellerle fark oluşturabilirsiniz. Ayrıca sizin için birbirinden şık , kaliteli ve bütçenize uygun ürünlere çok hızlı bir şekilde sahip olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey vücudunuzu iyi tanımak. Hangi abiye modelinin yakışıp yakışmadığını bilmeniz yeterli. Değişik desenlerle ve daha pek çok kumaş çeşidiyle bizlere sunulan harika abiye modellerini bir toplantı yemeğinde, bir düğünde veya davet edilmiş olduğunuz bir kokteyl davetinde giyinebilirsiniz. Fakat çok şık olmanız için bir kaç abiye tüyoları verebilirim. Örneğin bir kokteyl için kırmızı renk gayet kibar ve dikkat çekici olmakla birlite, tüm gözlerisizin üzerinize toplayabilirsiniz. Yırtmacıyla birlikte zarif bir görüntüyü yakalamak sizin için hiçte imkansız değildir.

Makyaj ve saçınızı da kıyafetin cazibesini kapatmayacak şekilde yaparsanız, kokteylin en gösterişli bayanı siz olabilirsiniz.

 

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
Mix Moda

Mix Moda

Günlük moda haberleri, moda blog, android, teknoloji, sinema hakkında güncel makaleler ve çok daha fazlası.